The Cavalier King Charles Spaniel Club of Greece

2nd Specialty Results

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ΗΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ / 2ND SPECIALTY SHOW RESULTS

ALLSATIN SABRINA
Εκ.-Br.: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Ιδ.-Own.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
C.A.C.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ / ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΥΛΗΣ / BEST OF SPECIALTY


 

 

PNOE AVATAR
CH.GR., BG., Grand CH.GR., JCH.GR.
Εκ.-Br.: ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
Ιδ.-Own.: ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ & ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΛΙΑΛΙΟΣ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
C.A.C.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ ΦΥΛΟΥ / BEST of OPPOSITE SEX


 

 

PROKION HELLAS FIVOS
CH.GR.
Εκ-Br.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Ιδ.-Own.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
R.C.A.C.


 

 

PROKION HELLAS ATHINA
CH.GR.
Εκ.-Br.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Ιδ.-Own.: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
R.C.A.C.


 

ΑLLSATIN CHARLIE
Εκ.-Br.: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Ιδ.-Own.: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΡΑΠΤΗΣ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
C.A.C.J.


 

ALLSATIN KELLY
Εκ.-Br.: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Ιδ.-Own.: ΕΛΕΝΗ ΚΟΛΛΙΑ & ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΟΛΛΙΑ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
C.A.C.J.
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ


 

KARIDANA LORD OF THE LORDS
Εκ.-Br.: ΔΑΦΝΗ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
Ιδ.-Own.: ΣΑΝΤΡΑ ΑΛΚΑΛΑΪ & ΔΑΦΝΗ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
R.C.A.C.J.


 

MAIDSTAR CHLOE
Εκ.-Br.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Ιδ.-Own.: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ & ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
EXCELLENT / ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ
R.C.A.C.J.


 

 

KARIDANA MA BELLE VICTORIA
Εκ.-Br.: ΔΑΦΝΗ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
Ιδ.-Own.: ΔΑΦΝΗ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ
VERY PROMISING / ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ / BEST PUPPY OF SPECIALTY


 

PNOE CASSIOPEIA
Εκ.-Br.: ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
Ιδ.-Own.: ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
VERY PROMISING / ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΗΣ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ / BEST MINOR PUPPY OF SPECIALTY


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΕΥΓΩΝ / BRACE CLASS

1η ΘΕΣΗ / 1ST PLACE

  • PROKION HELLAS FIVOS
  • ALLSATIN SABRINA 

2Η ΘΕΣΗ / 2ND PLACE

  • KARIDANA LORD OF THE LORDS
  • KARIDANA KENZO ENZO 

3Η ΘΕΣΗ / 3RD PLACE

  • PNOE AVATAR
  • PNOE AZIZA

 


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΚΤΡΟΦΕΙΩΝ / BREEDER'S CLASS

1η ΘΕΣΗ / 1ST PLACE
ONOMA EKTΡΟΦΕΙΟΥ / KENNEL NAME: ALLSATIN
• ALLSATIN SABRINA
• ALLSATIN KELLY
• ALLSATIN CHARLIE

2η ΘΕΣΗ / 2ND PLACE
ONOMA EKTΡΟΦΕΙΟΥ / KENNEL NAME: PNOE
• PNOE AVATAR
• PNOE ANGEL'S BREATH
• PNOE AZIZA

3Η ΘΕΣΗ / 3RD PLACE
ONOMA EKTΡΟΦΕΙΟΥ / KENNEL NAME: KARIDANA
• KARIDANA KENZO ENZO
• KARIDANA LORD OF THE LORDS
• KARIDANA MOLLY


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΠΟΓΟΝΩΝ / PROGENY CLASS

1η ΘΕΣΗ / 1ST PLACE
ΟΝΟΜΑ ΓΕΝΝΗΤΟΡΑ / PROGENITOR'S NAME:
PROKION HELLAS ATHINA
• ALLSATIN SABRINA
• ALLSATIN KELLY
• ALLSATIN CHARLIE

2Η ΘΕΣΗ / 2ND PLACE
ΟΝΟΜΑ ΓΕΝΝΗΤΟΡΑ / PROGENITOR'S NAME:
SANTANA DOBRY ROK
• PNOE ANGEL'S BREATH
• PNOE AVATAR
• PNOE AZIZA

 


KATHΓΟΡΙΑ ΝΕΑΡΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ / YOUNG BREEDERS CLASS


1η ΘΕΣΗ / 1ST PLACE
ΑΘΗΝΑ ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ


2η ΘΕΣΗ / 2ND PLACE
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ


3η ΘΕΣΗ / 3RD PLACE
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΤΣΑΣ


 ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ κλικ εδώ / CLICK HERE FOR THE RESULTS